Milujeme svoju prácu a veríme, že to nie je len práca, ktorá nás ženie vpred, ale POSLANIE. Poslanie pomáhať ľuďom, našej planéte a každému živému stvoreniu na našej Zemi.

KVALITA NA PRVOM MIESTE

Základným pilierom našej filozofie je KVALITA. Každý jeden diel a súčiastku našich tepelných čerpadiel sme vyberali podľa prísnych kvalitatívnych kritérií. Len tak Vám totiž dokážeme poskytnúť špičkové tepelné čerpadlá najnovšej generácie.

PODPORA VÝROBY SLOVENSKÝCH VÝROBKOV

Ak Vás presvedčila naša zapálenosť pre to, čo robíme a radi by ste podporili lokálneho výrobcu , ktorý robí svoju prácu s láskou a odhodlanosťou, ste na správnom mieste. Koncept rodinnej firmy nás napĺňa presvedčením, že klient sa u nás bude vždy cítiť ako doma. Príďte k nám sa o tom presvedčiť!

VYSOKÁ ÚROVEŇ PONÚKANÝCH SLUŽIEB

Veľmi dobre vieme, aké prínosné je mať po ruke profesionálov, ak musíme riešiť rôzne problémy,či životné situácie. Podporu v oblasti Vášho tepelného pohodlia Vám zabezpečíme vždy, keď ju budete potrebovať,či už pôjde o plánovanie, inštaláciu, servis, monitoring, alebo akúkoľvek inú službu z nášho portfólia.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP KU KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

Vykurovanie, chladenie, ohrev TÚV, ohrev bazénovej vody, zónová regulácia vykurovania a mnohé ďalšie požiadavky klientov dokážeme bez problémov zrealizovať. Všetci sme iní, všetci chceme niečo iné a o tom to je. Nezáleží na tom, či začínate stavať novostavbu, alebo plánujete rekonštruovať starší rodinný dom, nebodaj potrebujete zabezpečiť vykurovanie,či chladenie výrobnej haly – sme tu pre Vás.

RIEŠENIA ŠITÉ NA MIERU

Každý jeden zákazník má iné potreby, či iný štandard bývania. My Vám dokážeme ponúknuť riešenia podľa Vašich očakávaní, pretože vieme, že Vaša tepelná pohoda tvorí to ozajstné teplo domova.

CERTIFIKÁTY

Všetky naše produkty sú certifikované akreditovanou skúšobňou EHPA (European Heat Pump Association).

RÝCHLE DODACIE LEHOTY

Naše produkty Vám dodáme po vzájomnej dohode podľa kapacity našich skladových zásob, ktoré sa snažíme neustále dopĺňať.

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ KOMPONENTY

Stojíme si za kvalitou našich výrobkov a preto Vám ponúkame predĺženú záruku na mechanicky najviac zaťažované komponenty našich čerpadiel.

CENOVO DOSTUPNÉ RIEŠENIA

Jednou z našich vízii, bolo ponúknuť ľuďom teplo z obnoviteľných zdrojov energie za výhodné a dostupné ceny, bez znižovania nároku na kvalitu našich výrobkov.

STARÁME SA O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Všetky naše výrobky sú navrhnuté z recyklovateľných komponentov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Ako prví v strednej Európe sme prešli na výrobu tepelných čerpadiel s využitím prírodného chladiva R290, s nulovým vplyvom na ozónovú vrstvu a takmer nulovým na globálne oteplenie. Nebáli sme sa pustiť do tohto mimoriadne náročného projektu a jeho výsledkom sú úplne nové jednotky najvyššej kvality a bezpečnosti.

Read more

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA

Naši zákazníci sú aj naši priatelia. Každý jeden klient je pre nás dôležitý a preto chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma. Nechceme ísť cestou veľkých korporácii, radšej sme si zvolili vlastnú cestu, kde má klient prístup do výrobného procesu a aj vďaka tomu mu vieme poskytnúť presne také tepelné čerpadlo, aké potrebuje, či je reč o funkciách, farebnom prevedení, alebo službách, ktoré bude chcieť využiť. Nechajte sa prekvapiť tým, čo od nás naozaj dostanete, veríme, že budete spokojní.